DIETpro

Specjalistyczny program dla dietetyków, trenerów i studentów

Rozwiążemy Twój każdy problem dietetyczny! 
Załóż BEZPŁATNE konto i ciesz się swoją e-poradnią dietetyczną!
Dla każdego konto z jednym bezpłatnym pacjentem testowym zawsze GRATIS!


ZAŁÓŻ BEZPŁATNE KONTO I PRZETESTUJ PROGRAM


DIETpro to specjalistyczny program dla dietetyków ułatwiający pracę z pacjentem oraz układający diety. Umożliwia archiwizację wszystkich danych oraz prowadzenie interaktywnej e-poradni dietetycznej. DIETpro nie jest programem wyłącznie do obliczeń oraz analiz wprowadzonych jadłospisów pacjentów. To 
PIERWSZA w Polsce SUPER INTELIGENTNA APLIKACJA, dzięki której wygenerujemy dietę dla Twojego pacjenta skutecznie dopasowaną do indywidualnych preferencji i nawyków żywieniowych, schorzeń lub alergii. Nasze diety komponowane są zgodnie z obecnie obowiązującymi normami oraz zasadami prawidłowego żywienia. To gwarancja bezpieczeństwa odchudzania oraz prawidłowego odżywiania. Posiadamy największą w Polsce bazę ponad 6 000 produktów spożywczych i ponad 1000 potraw.

DIETpro to PIERWSZY w Polsce system oparty na algorytmach oraz sztucznej inteligencji, tworzący zdrową, smaczną i zróżnicowaną dietę, to wysoce wyspecjalizowane i innowacyjne oprogramowanie stworzone przez naszych najlepszych dietetyków oraz programistów. Za pomocą bardzo szczegółowej ankiety program zbierze niezbędne dane o parametrach ciała oraz gustach, nawykach żywieniowych i trybie życia pacjenta. Wygenerowaną dietę otrzymasz w formie interaktywnego kalendarza bardzo prostego w obsłudze. Każdą dietę można dowolnie modyfikować, dodając własne przepisy, produkty oraz aktywność fizyczną. Diety można zapisywać również w formie szablonów i nanosić innym pacjentom na kalendarze.

Program DIETpro przeznaczony jest dla dietetyków chcących prowadzić swoją interaktywną e-poradnię dietetyczną. Z DIETpro można korzystać bezpośrednio online, nie trzeba instalować żadnych dodatkowych programów. Zapewnia stały kontakt z pacjentem poprzez pełny dostęp do jego konta i możliwość przesyłania porad oraz odbierania pytań od pacjenta. Istnieje również możliwość wydrukowania diety dla pacjenta oraz zaleceń i analiz jego diety. Dzięki temu możesz przekazać dietę pacjentom od razu w poradni w czasie wizyty. Program tworzy analizy, dokumentujące dietetyczne osiągnięcia pacjentów oraz analizy potrzebne do zbadania nawyków żywieniowych i ich aktywności fizycznej.

Opłata za prowadzenie jednego pacjenta w e-poradni oraz dostęp do jego wygenerowanej indywidualnie diety i analiz będzie pobierana raz w miesiącu na zasadzie abonamentu. Za opiekę nad pacjentem oraz poradnictwo dietetyk może doliczyć sobie dodatkowy koszt, który jest w 100% indywidualny i nie pobieramy od niego żadnej prowizji. Każdy pacjent to koszt jedynie jednego abonamentu. Prowadzenie e-poradni oraz korzystanie z DIETpro nie działa na zasadzie franczyzy. Dietetyk płaci ustalony, niezmienny, nieoprocentowany w zależności od doliczonej kwoty za poradę pacjenta abonament miesięczny. Jeśli dietetyk chce zrezygnować z prowadzenia diety pacjenta nie opłaca kolejnego abonamentu. Konto pacjenta zostaje wtedy automatycznie zablokowane, z możliwością późniejszego odblokowania po uiszczeniu opłaty przez dietetyka za konto danego pacjenta.

Osoby korzystające z programu DIETpro mają bezpłatnycałodobowy kontakt z naszym ekspertem dietetykiem oraz administratorami. Przez cały okres korzystania z e-poradni można konsultować się z dietetykiem w sprawie działania programu oraz ułożonych diet lub innych pytań.

Zachęcamy studentów kierunku Dietetyka i pokrewnych do korzystania z programu DIETpro w celach edukacyjnych. Po założeniu bezpłatnego konta na portalu student po wykupieniu abonamentu STUDENT na wybrany okres czasu otrzymuje możliwość testowego układania dowolnej ilości diet, prowadzenia wirtualnej e-poradni, analizowania charakterystyki wygenerowanych jadłospisów w zależności od specyfiki wypełnionej ankiety oraz wykresów przedstawiających statystyki spożywanych produktów przez pacjenta i jego aktywności fizycznej. Wypełnianie szczegółowej ankiety pacjentów pozwala na przyswojenie zasadniczych pytań wywiadu dietetycznego, a kalkulatory ułatwiają szybką analizę danych pacjenta. To tylko niektóre z wielu funkcjonalności portalu pomagające studentom wdrożyć się w specyfikę przyszłej pracy w zawodzie Dietetyka. Portal to także centrum informacyjne, przedstawiające aktualności ze świata dietetyki, kursy, szkolenia oraz konferencje tematyczne.

W najbliższym czasie na stronie portalu pojawi się spis szkoleń dla dietetyków związanych z obsługą i działaniem DIETpro, a także innych szkoleń branżowych. Prosimy śledzić stronę oraz newsletter, w którym będziemy informować o nowościach na bieżąco.

*Dietę w programie DIETpro można układać wszystkim pełnoletnim użytkownikom naszego portalu z zastrzeżeniem, że nie jest to kobieta w ciąży lub w okresie karmienia. Wygenerowaną dietę zawsze polecamy skonsultować z lekarzem prowadzącym pacjenta w razie występowania schorzeń w celu zatwierdzenia stosowanej diety.

Dlaczego DIETpro?

 • Możliwość pracy z dowolną ilością pacjentów oraz testowego układania diet w celach edukacyjnych
 • Archiwizacja danych oraz porad pacjentów
 • Stały kontakt z pacjentem poprzez e-porady i e-odpowiedzi
 • Możliwość planowania wizyt pacjentów na Twoim Dietetycznym Kalendarzu
 • Możliwość wydruku wszystkich niezbędnych materiałów dla pacjenta z danymi oraz logo własnej poradni
 • Każdy pacjent ma wgląd w swój profil, zalecenia, wyniki, oraz możliwość edycji danych
 • Szczegółowa, profesjonalnie opracowana ankieta, możliwość wprowadzenia własnych norm dla pacjenta
 • Dieta dopasowana do preferencji żywieniowych, schorzeń oraz alergii pacjentów
 • Możliwość pełnej edycji wygenerowanej diety
 • Dodawanie własnych produktów oraz potraw w diecie pacjenta bez ograniczeń
 • Możliwość wygenerowania diety na dowolny okres czasu dla pacjenta od razu po wypełnieniu ankiety
 • Doskonale przedstawiona forma przepisów z gramaturą przeliczoną na miary kuchenne
 • Możliwość zapisania szablonów wygenerowanych diet bez ograniczeń
 • Możliwość utworzenia i wydruku listy zakupów dla pacjenta
 • Analizy dokumentujące dietetyczne osiągnięcia pacjentów oraz wykresy potrzebne do badania nawyków żywieniowych i aktywności fizycznej pacjenta
 • Wsparcie techniczne oraz merytoryczne przez cały okres użytkowania programu


DIETpro
PROGRAM UŁATWIAJĄCY PRACĘ DIETETYKA


Masz problem ze stałym kontaktem z pacjentem i z zaplanowaniem jego wizyty?
Masz problem z wymyślaniem nowych przepisów?
W czasie obliczania kaloryczności jadłospisów zdarzają Ci się pomyłki? 
Nie wiesz ile dokładnie składników odżywczych dostarcza ułożona dieta?
Zgubiłeś kartę pacjenta i nie pamiętasz jakiej porady udzieliłeś mu ostatnio?
Przygotowujesz ręcznie analizy i wykresy dla swoich pacjentów?
Jesteś studentem Dietetyki i chcesz pracować na nowoczesnym programie?

 

Rozwiążemy Twój każdy problem dietetyczny! 
Załóż BEZPŁATNE konto i ciesz się swoją e-poradnią dietetyczną!
Dla każdego konto z jednym bezpłatnym pacjentem testowym zawsze GRATIS!

 

ZAŁÓŻ BEZPŁATNE KONTO I PRZETESTUJ PROGRAM


Spośród osób, które przetestują najdokładniej DIETpro
 i przyślą na adres biuro@edietpro.pl swoją opinię oraz propozycje zmian i nowości, rozlosujemy roczne abonamenty VIP na program DIETpro!

VIVALAVITA SP. Z O. O. O NAS | FAQ | REKLAMY | PARTNERZY | REGULAMIN | KONTAKT | POMOC TECHNICZNA
Zapisz się do newslettera
Login:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się FB