Szkolenie - Program DIETproSerdecznie zapraszamy wszystkich DIETETYKÓW oraz specjalistów w zakresie żywienia do zapisów na szkolenie dotyczące programu DIETpro oraz sposobów gromadzenia danych pacjenta, organizacji pracy z pacjentem, prowadzenia poradni, a także komunikacji z pacjentami. 

Szkolenie przeznaczone jest również dla studentów kierunku Dietetyka i pokrewne, którzy dopiero w przyszłości planują rozpocząć pracę z pacjentami. Zapraszamy również trenerów sportowych oraz wszystkie zainteresowane osoby zajmujące się dietetyką, dietami oraz odżywianiem i edukacją żywieniową.

Termin: szkolenie planowane jest na 2015 r.
Miejsce: Kraków

Koszt: obowiązuje opłata rejestracyjna w wysokości 10,00zł, płatna w podanym wcześniej terminie.

Uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający ukończone szkolenie, pakiet gratisowy dla dietetyków oraz firmowe gadżety. W trakcie szkolenia zapraszamy na przerwę kawową oraz degustację.

Plan szkolenia już wkrótce!

Chętne osoby, które chcą otrzymać informacje dotyczące planowanego szkolenia oraz wstępnie zgłosić swój udział proszone są o przesłanie na adres biuro@edietpro.pl informacji z potwierdzeniem. W tytule e-maila proszę podać nazwę szkolenia.


*Dokładny termin, miejsce oraz szczegóły szkolenia zostaną podane po zebraniu odpowiedniej liczby chętnych osób.


Serdecznie zapraszamy!

Za pomocą formularza możesz zadać pytania związane  z obsługą aplikacji, możesz również zgłaszać błędy.

 

 

Tytuł:
Kategoria:
Treść:
Treść:
Twój email:
Viva:
VIVALAVITA SP. Z O. O. O NAS | FAQ | REKLAMY | PARTNERZY | REGULAMIN | KONTAKT | POMOC TECHNICZNA
Zapisz się do newslettera
Login:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się FB