O nas

VivaLaVita Sp. z o. o. to dynamiczny zespół stworzony przez Macieja Kozaka, skupiający osoby młode, stawiające na rozwój własny, a co za tym idzie również rozwój firmy.

Katarzyna Fizia

Ja: Energiczna, zawsze wesoła gaduła i pracuś. Z pasji propagatorka diety wegańskiej, dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, raw foods oraz aktywnego ekożycia, które obraca się głównie wokół jedzenia. Weganka. Gotowanie traktuję jak sztukę, "...moją paletą są aromatyczne przyprawy i kolorowe produkty, płótnem jest talerz, a pędzlem łyżka. Najprzyjemniejsze jest to, że moje obrazy można potem zjeść".

Przygoda z dietetyką: Wszystko zaczęło się w II klasie liceum, gdy dokładnie omawialiśmy na lekcji biologii układ pokarmowy. Stwierdziłam, że to jest to co najbardziej mnie pasjonuje. Chciałam połączyć medycynę z gotowaniem i udało się! Zainteresowanie zdrowym odżywianiem rozwinęło się już całkowicie po przejściu na wegetariańską, a później wegańską dietę. Moich pierwszych kulinarnych wyczynów mogła zasmakować rodzina, gdy w wieku 10 lat zaczęłam przygotowywać wszystkie weekendowe obiady, w przerwach przeglądając kolorowy atlas anatomii. To musiało się tak skończyć! Jako pasjonatka kulinarna, dietetyką zajmuję się zawodowo już od ponad 6 lat. 

Obecnie: W 2011 roku rozpoczęłam studia doktoranckie na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, aby nadal pogłębiać wiedzę dietetyczną oraz kontynuować rozwój naukowy. Jestem uczestniczką licznych międzynarodowych oraz krajowych konferencji, autorką publikacji związanych z tematyką żywienia, ciągle podnoszę swoje kwalifikacje. Należę do Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego i Dojelitowego (POLSPEN) oraz Polskiego Towarzystwa Promocji Zdrowego Życia i Żywności.

Praca: Obecnie ekspert dietetyk oraz koordynator projektów VivaLaVita - Żyj Zdrowo! i eDIETpro - Program dla dietetyków. Od 2013 roku na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach wykłada Podstawy Żywienia. Absolwentka Wydziału Zdrowia Publicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Kierunek Dietetyka ukończyła  broniąc pracę magisterską pt. "Ocena jakościowa i ilościowa sposobu żywienia osób dorosłych stosujących dietę wegetariańską", otrzymując ocenę bardzo dobrą z wyróżnieniem. Prowadzi szkolenia oraz wykłady o tematyce żywieniowej. Specjalistka z zakresu psychodietetyki, odchudzania oraz diety wegetariańskiej i jej odmian.

Moje zajęcia: eksperymenty kulinarne, dieta wegańska, dietetyka Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, kino niszowe, taniec sportowy z elementami akrobacji.


Izabela Auszadniczek

Ja: 

Przygoda z dietetyką: 

Obecnie: 

Praca:  Dietetyk.

Moje zajęcia: 

Inni o NiejAnna Kocewiak

Ja: Poszukiwacz, tak najkrócej można by opisać ostatnie kilka lub kilkanaście lat mojego życia. Niespokojny duch, podążający wciąż i wciąż... i złośnica.

Przygoda z dietetyką: Zaczęło się niewinnie... nikt wtedy jeszcze nie przypuszczał, że tak potoczy się moja przyszła kariera w dietetyce. Pewnego dnia, będąc jeszcze w liceum, nastoletnia Anna postanowiła zostać wegetarianką. A ponieważ - jeśli kimś zostaje - to najpierw zdobywa wszelką możliwą wiedzę na ten temat... tak się to zaczęło. Potem było już holistycznie - "jedzenie stało się pasją'' i tak trwa do dnia dzisiejszego.

Obecnie: Cieszę się swoim  życiem z dwójką moich kocich potworów. Zimą jeżdżę na łyżwach, wiosną i latem na rowerze i motorze (niestety jako pasażer). W wolnych chwilach testuje nowe smaki - oczywiście kulinarne.

Praca: Dietetyk. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, na SGGW w Warszawie. Praca obroniona oczywiście z oceną bardzo dobrą  Pisałam o celiakii, a dokładnie "Celiakia- kęs bez kłosa''. Następnie praca w jednej z poradni dietetycznych w Łodzi, a teraz Vivalavita. Tu zamierzam się zestarzeć. Po drodze kolejne studia, tym razem Psychodietetyka.

Moje zajęcia: książki, ludzie, herbaciarnie, grzane wino…, no może niekoniecznie w tej kolejności.

Inni o NiejRadosna, rozsądna, łagodna, uparta, często śpiewa, pełna pomysłów, zabawna,   zawsze otoczona stertą papierów oraz książek, elektronika zdaje się z Nią nie współpracować, wiecznie uśmiechnięta, chaotyczna, niezależna, spostrzegawcza, ciekawa świata.


Bartek Nowak

Ja: 

Przygoda z dietetyką: 

Obecnie: 

Praca: programista, grafik, algorytmy i sztuczna inteligencja to jego specjalność.

Moje zajęcia: 

Inni o Niej


 

Michał Fraś

Ja: Najmłodszy i jedyny  prawdziwy Krakus w zespole, świetnie zna miasto- ale ulic nie pamięta, ze sprecyzowanymi planami na przyszłość, umiejętnie łączy studia z pracą, miłośnik gadżetów elektronicznych oraz muzyki, zawsze ze słuchawkami na uszach, chętny do pomocy - pozwala dietetykowi na testy na własnej osobie, duże predyspozycje do nauki języka francuskiego - pięknie "r’’ wymawia.

Praca: programista, algorytmy i sztuczna inteligencja to jego specjalność.

Moje zajęcia: prawdziwy znawca tytułów filmowych, nurkuje,  dość często chodzi po schodach na trzecie piętro.

Inni o Nim: Spokojny, pomysłowy, rzetelny, posłuszny, skoncentrowany, dążący do stabilizacji, ambitny, konsekwentny, wytrwały.

 

Maciej Kozak

Ja: Człowiek z pełną głową pomysłów, nie tylko jedzeniowych. Kulinarny odkrywca, miłośnik nietypowych imion damskich, orzechów włoskich i zjonizowanej wody oraz definicji czasu "po albańsku" i muzyki z Ptaków Hitchcoca.                                                                                                                      

Obecnie: Zafascynowany swoją córeczką, która jak na "naszą" przystało, zajada się surową marchewką oraz swoim syneczkiem, który z pewnością pójdzie w ślady siostrzyczki, gdy tylko dorośnie do wcinania surowych warzyw.       

Praca: Prezes Zarządu, szef projektu. W pracy pełni często funkcję "tłumacza" z języka informatyki na "nasz’’ i odwrotnie.                                                                                                   

Moje zajęcia: król kuchni, książki, basen, rower kolażowy.

Inni o Nim: Wymagający, stanowczy, ugodowy, z poczuciem humoru, siła spokoju, dowcipny, trzyma wszystko w ryzach, realista, pomocny, 3 x "a"- asertywny, ambitny, czasem arogancki, konkretny, zadaniowy. "Tylko diabeł i kobieta się spieszą, lecz roztropny mężczyzna dąży do wytkniętego celu powoli, a konsekwentnie" - a zatem i rozsądny i konsekwentny.

VIVALAVITA SP. Z O. O. O NAS | FAQ | REKLAMY | PARTNERZY | REGULAMIN | KONTAKT | POMOC TECHNICZNA
Zapisz się do newslettera
Login:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się FB